Úřední info

Personální struktura oddílu 1999 Praha

Předseda a sekretář: Andrej Šnajder (člen vedení)
Sportovní ředitel a hrající trenér: Michal Suchánek (člen vedení)
Finanční ředitel a asistent trenéra: Tomáš Kačena (člen vedení)
Vedoucí oddílu: Andrea Suchánková
Čestný předseda oddílu: Martin Macourek
Webmaster: Lukáš Mašek

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis mistrovských zápasů 1999 Praha - sezóna 2017/18 (I.A třída, skupina B)

1. So 26.08. 17:00 Radotín - 1999 Praha  2:2 (1:1)
2. Ne 03.09. 17:00 Lipence - 1999 Praha  1:2 (1:2)
3. So 09.09. 17:00 1999 Praha - Újezd P4  1:0 (0:0)
4. Ne 17.09. 14:00 Stodůlky - 1999 Praha  2:1 (1:1)
5. So 23.09. 16:30 1999 Praha - Vltavín B  4:2 (1:0)
6. So 30.09. 10:15 Střešovice - 1999 Praha  9:1 (3:1)
7. Ne 08.10. 16:00 1999 Praha - Cholupice   2:1 (2:1)
8. So 14.10. 11:00 Modřany - 1999 Praha  2:1 (1:1)
9. So 21.10. 15:30 1999 Praha - Zličín DěkankaT.
10. So 28.10. 14:30 Zlíchov - 1999 Praha Zlíchov T.
11. So 04.11. 14:00 1999 Praha - Podolí DěkankaT.
12. Ne 12.11. 14:00 Slivenec - 1999 Praha SlivenecT.
13. So 18.11. 13:30 1999 Praha - Libuš DěkankaT.

 

Rozpis zápasů Teskahor poháru Prahy - 1999 Praha - sezóna 2017/18 

1. St 30.08. 17:30 Slovan Bohnice - 1999 Praha  2:3 (1:2)
2. St 13.09. 17:00 1999 Praha - Třeboradice  0:3 (0:3)
           

 

Rozpis zápasů 1999 Praha - sezóna 2016/17 (I.A třída, skupina B)

1. 27.8.16 17:00 SC Radotín 1999 Praha 4 : 0 SC Radotín T.
2. 4.9.16 17:00 Sokol Lipence 1999 Praha 0 : 2 Lipence T.
3. 10.9.16 17:00 1999 Praha Újezd Praha 4 3 : 2 Nusle T.
4. 18.9.16 17:00 Sokol Stodůlky 1999 Praha 6 : 0 Stodůlky T.
5. 24.9.16 16:30 1999 Praha ČAFC Praha B 3 : 2 Nusle T.
6. 1.10.16 10:30 SK Střešovice 1999 Praha 5 : 0 Střešov. UMT
7. 9.10.16 16:00 1999 Praha Slovan Bohnice 1 : 0 Nusle T.
8. 15.10.16 11:00 SK Modřany 1999 Praha 4 : 1 Modřany T.
9. 22.10.16 15:30 1999 Praha Tempo Praha 2 : 1 Nusle T.
10. 29.10.16 14:30 FK Zlíchov 1914 1999 Praha 2 : 1 Zlíchov T.
11. 5.11.16 14:00 1999 Praha Slavoj Podolí 1 : 2 Nusle T.
12. 13.11.16 14:00 AFK Slivenec 1999 Praha 5 : 1 Slivenec T.
13. 17.11.16 12:30 1999 Praha SK Libuš 838 1 : 3 Nusle T.
14. 25.3.17 13:30 1999 Praha SC Radotín 0 : 2 Motorlet UMT
15. 1.4.17 13:30 1999 Praha Sokol Lipence 1 : 3 Motorlet UMT
16. 8.4.17 16:30 Újezd Praha 4 1999 Praha 3 : 1 Újezd UMT
17. 17.4.17 11:00 1999 Praha Sokol Stodůlky 1 : 3 Nusle T.
18. 23.4.17 15:45 ČAFC Praha B 1999 Praha 1 : 0 ČAFC UMT
19. 1.5.17 17:00 1999 Praha SK Střešovice 0 : 3 Nusle T.
20. 8.5.17 17:00 Slovan Bohnice 1999 Praha 1 : 0 Bohnice T.
21. 14.5.17 17:00 1999 Praha SK Modřany 0 : 1 Nusle T.
22. 20.5.17 14:00 Tempo Praha 1999 Praha 10: 2 Tempo UMT
23. 27.5.17 17:00 1999 Praha FK Zlíchov 3 : 2 Nusle T.
24. 3.6.17 10:15 Slavoj Podolí  1999 Praha 1 : 2 Podolí T.
25. 10.6.17 17:00 1999 Praha AFK Slivenec 3 : 0 Nusle T.
26. 17.6.17 10:15 SK Libuš 838 1999 Praha 2 : 2 Libuš T.

 

Kompletní rozpis zápasů na informačním systému FAČR naleznete zde.

 

Výsledky zápasů 1999 Praha - jaro 2016 (I.A třída, skupina B)

14. 1999 Praha - Radotín 1:0 (0:0)
15. 1999 Praha - Lipence 4:1 (2:0)
16. Újezd Praha 4 - 1999 Praha 4:1 (2:0)
17. 1999 Praha - JM Chodov 2:4 (1:2)
18. ČAFC B - 1999 Praha 0:1 (0:0)
19. 1999 Praha - Dukla JM 0:5 (0:3)
20. Střešovice B - 1999 Praha 2:4 (1:1)
21. 1999 Praha - Modřany 0:3 (0:1)
22. FC Tempo - 1999 Praha 9:1 (2:1)
23. 1999 Praha - Zlíchov 2:4 (1:2)
24. AFK Podolí - 1999 Praha 8:0 (4:0)
25. 1999 Praha - AFK Slivenec 0:5 (0:4)
26. Kunratice - 1999 Praha 7:3 (3:1)

Výsledky zápasů 1999 Praha A - podzim 2015 (I.A třída, skupina B)

1.  So 22.08. 17:00    SC Radotín - 1999 Praha  3:1 (2:1)
2.  Ne 30.08. 17:00    Sokol Lipence - 1999 Praha  3:2 (1:1)
3.  So 05.09. 17:00    1999 Praha - Újezd Praha 4  4:2 (2:0)
4.  So 12.09. 17:00    JM Chodov - 1999 Praha  0:1 (0:1)
Pohár St 16.09. 17:00    Střešovice 1911 - 1999 Praha  3:0 kont.
5.  So 19.09. 16:30    1999 Praha - ČAFC Praha B 2:4 (1:2)
6.  So 26.09. 16:30    Dukla JM - 1999 Praha 6:1 (3:0)  
7.  Ne 04.10. 11:00    1999 Praha - Střešovice 1911 B 3:2 (2:1)
8.  So 10.10. 11:00    SK Modřany - 1999 Praha 2:5 (2:5)
9.  So 17.10. 15:30    1999 Praha - Tempo Praha 3:3 (1:3)
10.  So 24.10. 14:30    Zlíchov 1914 - 1999 Praha 4:1 (2:0)
11.  So 31.10. 14:00    1999 Praha - Slavoj Podolí 1:2 (1:1)
12.  Ne 08.11. 14:00    AFK Slivenec - 1999 Praha 5:2 (3:2)
13.  So 14.11. 13:30    1999 Praha - Slovan Kunratice 1:0 (0:0)

 

Výsledky zápasů 1999 Praha - sezóna 2014/15 (I.A třída, skupina B)
01.  NE 24.08.14 17:00  SK Zbraslav - 1999 Praha           Zbraslav  T.      4:0
02.  NE 31.08.14 17:00  Sokol Lipence - 1999 Praha        Lipence  T.       2:2
03.  SO 06.09.14 17:00  1999 Praha - Újezd P4                Nusle   T.         2:3
04.  SO 13.09.14 17:00  JM Chodov - 1999 Praha            Chodov  T.       1:7
05.  SO 20.09.14 16:30  1999 Praha – ČAFC Praha B      Nusle   T.         0:2
06.  SO 27.09.14 13:00  Aritma Praha B – 1999 Praha      Aritma  UMT.   2:3
07.  SO 04.10.14 11:00  1999 Praha – SK Střešovice  B   Nusle   T.         2:0
08.  SO 11.10.14 11:00  SK Modřany – 1999 Praha          Modřany   T.    3:1
09.  SO 18.10.14 15:30  1999 Praha – Sokol Stodůlky      Nusle   T.         0:2
10.  SO 25.10.14 14:30  Sokol Nebušice – 1999 Praha     Nebušice  T.    0:0
11.  NE 02.11.14 14:00  1999 Praha – Slavoj Podolí         Nusle   T.         1:2
12.  NE 09.11.14 14:00  AFK Slivenec – 1999 Praha        Slivenec    T.    0:2
13.  SO 15.11.14 13:30  1999 Praha – Slovan Kunratice   Nusle   T.         2:1

14. SO  21.03.15  15:00 1999 Praha - SK Zbraslav (Děkanka) 0:3.
15. SO  28.03.15  15:00 1999 Praha - Sokol Lipence (Děkanka) 2:2
16. PO  06.04.15  16:30 SK Újezd P4 - 1999 Praha (UMT) 4:1
17. SO  11.04.15  16:30 1999 Praha - JM Chodov (Děkanka) 3:0
18. NE  19.04.15  16:00 ČAFC Praha B - 1999 Praha  (UMT) 1:3
19. SO  25.04.15  17:00 1999 Praha - Aritma Praha B (Děkanka) 2:2
20. PÁ  01.05.15  15:00 Střešovice 1911 B - 1999 Praha (UMT) 6:1
21. SO  09.05.15  17:00 1999 Praha - SK Modřany (Děkanka) 1:1
22. NE  17.05.15  17:00 Sokol Stodůlky - 1999 Praha (T) 4:1
23. NE  24.05.15  17:00 1999 Praha - Sokol Nebušice (Děkanka) 3:7
24. SO  30.05.15  10:30 Slavoj Podolí - 1999 Praha (T) 2:1
25. SO  06.06.15  17:00 1999 Praha - AFK Slivenec (Děkanka) 0:3
26. SO  13.06.15  11:00 Slovan Kunratice - 1999 Praha (T) 10:1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trestní řád 1999 Praha

  • pozdní příchod na zápas (min. 1 hodinu před stanoveným začátkem utkání musí být hráč alespoň na parkovišti) - 50 Kč
  • pozdní příchod na rozcvičení (min. 30 minut před stanoveným začátkem utkání musí být hráč převlečený a na hřišti) - 50 Kč
  • neomluvená neúčast na tréninku (hráč se musí omluvit alespoň 3 hodiny před tréninkem) - 50 Kč
  • neomluvená neúčast na zápase (hráč se musí omluvit Petrovi, Suchymu, Martinovi V. nebo Andrejovi alespoň 24 hodin před stanoveným začátkem utkání) - 1000 Kč
  • žlutá karta za nesportovní chování - 100 Kč
  • červená karta za nesportovní chování - 500 Kč

Pozn. Výše uvedené případy platí pro mistrovské a pohárové zápasy, pro přátelské zápasy se použijí sazby poloviční. Jakákoliv pokuta může být snížena nebo prominuta na základě rozhodnutí alespoň 2 členů vedení.

Andrej Šnajder
Předseda 1999 Praha