1999 Praha 1:0 (1:0) Čechie Smíchov
Datum zápasu: 22.08.2020    Diváků: 42
Góly: 6. Eppert
Sestava: Němec - Eppert, Čmejla, Chačaturov V. (C), Šmied (23. Jedlička; 83. Endršt) - Semotán, Suchánek, Salašovič (50. Sokolov), Opočenský - Měska - Kačena T. (90. Procházka)

Do třetice za sebou nejenže porážíme Čechii, ale hlavně především prodlužujeme vítěznou sérii a po třech kolech tak máme plný počet bodů. Do vedení jsme šli již v 6. minutě, když na levé straně utekl Kačena, na poslední chvíli našel přesně zpětnou přihrávkou po zemi za hranicí vápna Epperta a ten k údivu všech z prvního doteku levou nohou nádherně trefil pod břevno 1:0! Příležitosti ke zvýšení jsme měli v první půli několik, avšak chyběla nám větší přesnost. Útočníci hostů se dostali do dvou nebezpečných pozic před naší brankou, když jednu z nich musel obětavě na poslední chvíli skluzem zachraňovat Opočenský. Ve druhé půli jsme se museli obejít bez zraněného a výborně hrajícího Salašoviče a hru jsme neměli zdaleka tak pod kontrolou, jak bychom si představovali. Přesto jsme měli další pěkné šance ke zvýšení, ať už to byl rychlý Sokolov a nebo znovu kanonýr Měska či v dobré formě hrající Kačena. Hosté sice měli míč více na kopačkách a vytvářeli si i tlak, nevytvářeli však šance. Náš tým se prezentoval velice bojovně a obětavě a defenzivní činnost mužstva snesla velmi slušné měřítko. Když už se hosté dostali na dostřel naší branky, tak buď Chačaturov vše odhlavičkoval anebo Čmejla vše v klidu zachytil. Zaslouženě proto vítězíme. Příští kolo zajíždíme na dopolední těžký zápas do Bráníku a v týdnu na pohár do Řeporyj. 99 Praha!, 99 Praha!! Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.