Pohárová Evropa se pomalinku přibližuje! :-)

Slovan Bohnice 2:3 (1:2) 1999 Praha
Datum zápasu: 30.08.2017    Diváků: 35
Góly: 13. Vrána, 70. Toninger - 39. Suchánek, 41. Vejražka, 50. Chačaturov V.
Sestava: Lišaník (66. Procházka) - Beneš, Houška, Endršt, Burda - Štefánek, Suchánek, Chačaturov V. (C) (55. Tomek), Roubíček (88. Kačena T.) - Vejražka, Zavacký (75. Janoušek)

První pohárový zápas v Bohnicích jsme zvládli a přestože jsme od 13. minuty prohrávali 0:1, kdy se Slovan prosadil z přímého kopu, zápas jsme v závěru prvního dějství otočili, to se v rozmezí dvou minut trefili Suchánek s Vejražkou. Hned po pěti minutách druhé půle bylo ještě veseleji, kdy na konci pohledné akce byl kapitán Chačaturov a bylo z toho pohodové vedení 3:1. Dvacet minut před koncem snížily Bohnice na 2:3 a jen pár minut poté mohlo být vyrovnáno, kdy fauloval na kraji vápna Tomek, ale Slovan jsou penaltu poslal jen do tyče. Naše velké šance v závěru (Štefánek, Zavacký a Vejražka) zůstaly nevyužity, ale i tak se radujeme z postupu do dalšího kola, kde nás  13. září od 17:00. budou čekat přeborové Třeboradice. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde