S Libuší otáčíme a konečně vítězíme!

03.10.2023

1999 Praha 3:1 (1:1) SK Libuš
Datum zápasu: 07.10.2023    Diváků:
Góly: 40. Štefánek (as. Šmied), 66. Opočenský (as. Měska), 81. Beneš (as. Měska) - 34. Lebl
Sestava: Procházka - Eppert, Chačaturov V. (C), Šmied, Karbulka - Makovec (90. Suchánek), Opočenský, Štefánek, Beneš - Al-Shayeb (87. Němec), Měska

Přestože jsme po 20 minutách Měskou nastřelili tyč a měli i další šanci, nakonec se skóre měnilo na druhé straně, když šla Libuš do vedení po přesném zakončení Lebla. Pět minut před koncem prvního dějství se ale po rohu Šmieda trefil hlavou Štefánek a začínalo se odznova - 1:1. V polovině druhého poločasu se po centru Měsky  zapisuje mezi střelce Opočenský a po dalším centru Měsky i Beneš a tak konečně po osmi zápasech bez vítězství konečně  radujeme z důležitého vítězství. Zápis o utkání zde. Minifotogalerie ze zápasu zde.