Junior Praha 2:2, 4:3 pen. 1999 Praha
Datum zápasu: 29.08.2018    Diváků: 18
Góly: 49. Prušvic, 87. Janoščík - 2. Beneš, 44. Chačaturov V.
Sestava: Lišaník (65. Procházka) - Šmied, Kačena L., Houška, Jedlička - Semotán (74. Mašek), Burda, Suchánek, Beneš - Chačaturov V. (C), Straka (58. Šnajder)

Zmar. Ostuda. Absolutně nezvládnutý druhý poločas. Přestože jsme se už ve druhé minutě ujali vedení, kdy dalekonosnou střelu sice brankář domácích chytil, ale míč trestuhodně neudržel a ten nakonec skončil za brankovou čárou - 0:1. Jinak celé první dějství bylo prakticky bez šancí, až těsně před závěrem zaváhal jeden z obránců Junioru, míč propadl až k Viktoru Chačaturovovi, který uklidil míč do branky - 0:2. Druhý poločas jsme ale absolutně nezvládli, nejprve v jeho úvodu sice mohl navýšit Straka, ale jeho pěknou umístěnou střelu parádně vyrazil brankář Třešňák a dal tak zapomenout na minelu z úvodu utkání. Z protiútoku se podařilo domácím snížit, když sólový nájezd nejprv Lišaník parádně vyrazil, ale na dorážku už byl krátký - 1:2. Další obrovská šance domácích zůstala nevyužita, kdy hned dvojice domácích nedokázala usměrnit míč do zcela odkryté brány. I my pak měli dvě šance, ale obě Suchánek nedokázal využít, a tak přišel šok tři minuty před koncem a vyrovnávací gól domácích na hranici ofsajdu - 2:2. Tak skončila i základní hrací doba, a tak přišly na řadu pokutové kopy. My hned dvě penalty neproměnili (Kačena L., Šmied), narozdíl od soupeře, který byl ve všech svých pokusech stoprocentní, a tak do dalšího kola postupuje aktuálně poslední tým I. B třídy, který vyzve přeborový ČAFC Praha. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.