Aritma Praha "B" 1:2 (0:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 16.08.2020    Diváků: 60
Góly: 65. Brewer - 44. Beneš, 56. Suchánek
Sestava: Procházka - Eppert, Čmejla, Chačaturov V. (C), Šmied - Semotán (84. Tomek), Suchánek, Salašovič, Beneš (66. Vejražka) - Měska - Kačena T. (89. Lišaník)

První venkovní zápas jsme zajížděli v neděli do Vokovic a chtěli navázat na vítězný vstup. Oproti minulému kolu jsme se zvedli i herně, když jsme přesně rozehrávali akce postupnými útoky od zadních řad, lépe otáčeli hru a dostávali jsme se do mnoha brankových příležitostí. Největší z nich však nevyužili Měska a Suchánek. V závěru půle se začali osmělovat také domácí, kteří párkrát nebezpečně zahrozili. Avšak byli jsme to My, kdo šel do vedení a to typickým “šatňákem”. Ve 44. min. se nám podařilo odvrátit standartku domácích, míče se zhruba na půlce zmocnil Kačena, který vzduchem ideálně vyslal průnikovou přihrávku do levého prostoru na rozběhnutého Beneše - ten se dostal skvěle před bránícího hráče, udělal kličku i gólmanovi a míč zkušeně uklidil levačkou do klece - 0:1. Ve druhé půli jsme už zdaleka nebyli tak dominantní a naopak domácí nás postupem času dostávali pod velký tlak. V 56. minutě jsme přesto zvýšili vedení, když po autovém vhazování u brány soupeře se dostal na levé straně k míči Šmied, prudce a velice přesně nacentroval do pokutového území na Suchánka, který si zpracoval na prsa a pravou nohou trefil přesně po zemi k pravé tyči - 0:2. Bohužel o necelých deset minut později inkasujeme po nedorozumění a smolném zásahu naší obrany. Následně začala poměrně nervózní závěrečná a náročná fáze zápasu, domácí tlačili a nám se nedařilo uklidnit vedení, když zejména Měska se dostal do zajímavých šancí, ale neřešil je dobře a zápas byl tak otevřený až do konce. Každopádně jsme se semkli a s plnou koncentrací a bojovností dokázali nejtěžší situace ustát a udržet vedení a opět si tak připisujeme tři body! 99 Praha, 99 Praha!!99 Praha!!!