Slovan Bohnice 5:1 (1:0) 1999 Praha
Datum zápasu: 05.08.2023    Diváků: 20
Góly: 3.+ 65. Kačena T., 51. Dratva, 82.+ 90. Měska - 49. Shejbal
Sestava: Němec - Eppert, Tlustý, Šmied, Jedlička (80. Makovec) - Suchánek - Opočenský, Dratva, Al-Shayeb (65. Tomek) - Kačena T., Měska (C)

Proti nováčkovi z Bohnic jsme šli rychle do vedení, když premiérový gól v nové sezóně dal Tomáš Kačena po akci Měsky. Zvýšit mohl právě Měska, ale jeho gól kvůli ofsajdu neplatil a ani velká šance Suchánka zůstala nevyužita. Přestože jsme po většinu poločasu byli jasně lepší, skóre se už neměnilo. V úvodu druhé půle se ale střelecky prosadil i soupeř, a tak se začínalo odznova. Za dvě minuty po vyrovnání se ale krásně trefil do šibenice Dratva a my tak šli bleskově opět do vedení. V 65. minutě se po další pohledné akci Měsky gólově znovu prosazuje Kačena a jseme tak do pohodlného dvoubrankového vedení- 3:1. Deset minut před koncem přidává skvěle hrající Měska čtvrtý gól a definitivně rozhoduje - 4:1. Ten samý hráč ještě trefuje břevno, aby v poslední minutě završil dnešní účet i gólově - 5:1 a my tak s velkým přehledem bez několika opor vysoko vítězíme. Zápis o utkání zde.