Cenný bod s lídrem tabulky!

07.09.2021

1999 Praha 3:3 (2:2) ČAFC Praha
Datum zápasu: 11.09.2021    Diváků: 20
Góly: 33.+ 60. Měska, 42. Vejražka - 23. Svara, 26. Pýcha, 71. Mašlej
Sestava: Lišaník - Eppert, Salašovič, Dratva, Beneš (29. Tlustý) - Opočenský, Čmejla, Štefánek (C), Vejražka (46. Al-Shayeb)- Suchánek - Měska

V 7. kole jsme na Motorletu přivítali největšího favorita na postup, ČAFC Praha. Už ve 2. minutě po krásném pasu se dostal do situace tváří v tvář gólmanovi Měska, ale bohužel šanci nevyužil. Náš tým hrál výborně v defenzívě a měli jsme i pár nadějných útoků. Soupeř spíš jenom držel míč, ale směrem dopředu toho moc neukázal a nebezpečné situace výborně likvidovala naše obrana. Ve 23. minutě však přišla standardka a ČAFC šla do vedení 1:0. O tři minuty později ČAFC z přímého kopu zvyšuje na 2:0. Náš tým však znovu ukázal, že má neobyčejnou morální sílu, a to i vzhledem k nucenému střídání Beneše kvůli zranění, kdy jsme museli do hry poslat dva roky nehrajícího Tlustého, jsme dokázali snížit na 2:1 po gólu Měsky. Ve 42. minutě přišel krásný pas na Vejražku, který situaci sám na gólmana uklidil nádherně k tyči a bylo vyrovnáno. Těsně před poločasovým hvizdem pak přišel ještě náš tření gól, ale rozhodčí jej pro útočný faul Měsky neuznal. O poločase jsme museli sáhnout k další změně a do hry šel Al-Shayeb, který byl povolán stejně jako Tlustý po dvouleté pauze. Druhý poločas byl dlouho bez šancí, hrálo se spíše ve středu pole. Hrozili jsme hlavně z brejků, které vedl velmi aktivní Měska a jeden takový sám krásně zakončil a šli jsme do vedení 3:2. Začalo se lehce přitvrzovat na obou stranách. Výsledkem toho bylo také vyloučení Kameníka po druhém žlutém faulu v 64. minutě. Paradoxně se ČAFC potom zvedla, byla aktivnější a začala mít tlak, ze kterého dokázala i v deseti vyrovnat, 3:3. My jsme měli pak ještě velice nadějnou šanci na gól, kde Suchánek parádním centrem našel Měsku, který nádhernou hlavou pak nechal vyniknout hostujícího gólmana. Soupeř hrozil především ze standardních situací, které nutno říci měl velmi nebezpečné po celý zápas. My jsme ale už zaváhání nedovolili a tak zápas skončil smírně. Celý tým předvedl skvělý bojovný výkon a i přes prořídlou lavičku jsme dokázali první tým tabulky obrat o body.

Zápis o utkání bude zde.  Fotogalerie ze zápasu včetně videa s gólem Měsky zde.

Líbil se vám tento článek?
  
sdílet

Diskuze