1999 Praha 2:1 (1:1) Sokol Nebušice
Datum zápasu: 08.08.2020    Diváků: 18
Góly: 4. Měska, 71. Štefánek - 2. Literák
Sestava: Procházka - Eppert, Čmejla, Chačaturov V.(C), Šmied - Semotán (77. Kačena T.), Štefánek, Salašovič, Měska, Opočenský (90+2. Němec) - Suchánek (87. Jedlička)

Do úvodního kola nového ročníku jsme vstoupili hodně vlažně a již ve 2. minutě inkasujeme. Naštěstí obratem vyrovnáváme, to když Eppert perfektně rozehrál signál z přímého volného na Měsku a ten geniálně z voleje našel místo u tyče 1:1. Přesto jsme se v úvodní půlhodině spíše hledali a minimálně jednou nás musel skvělým zákrokem zachránit až gólman Procházka. Ve 2. půli jsme již byli lepším týmem a zaslouženou vedoucí branku jsme vstřelili v 71.minutě po autovém vhazování, kdy se míče zmocnil Semotán, rozehrál na Měsku, který směřoval středem k pokutovému území, kde na sebe navázal 2 bránící hráče a ideálně předložil naběhnutému Štefánkovi, který nás chladnokrevně poslal do vedení 2:1 a také směrem k vítězství. To se nerodilo v úporném vedru vůbec lehce, soupeř předváděl solidní fotbal a zahrával obrovské množství nebezpečných standartních situací, ale naši zadáci v čele s Chačaturovem vše dokázali odvrátit. Uklidňující branku jsme nepřidali, ač příležitosti měl Měska i agilní střídající Kačena. Příště zajíždíme do Vokovic.99 Praha, 99 Praha!! Zápis o utkání  zde.