FC Háje Jižní Město 1:0 (0:0) 1999 Praha
Datum zápasu: 28.09.2024    Diváků: 50
Góly: 75' Novák
Sestava: Bureš - Eppert, Salašovič, Šmied (66' Dufek), Chačaturov V. (C) - Suchánek, Opočenský, Štefánek, Rui - Měska, Kačena T. (76' Al-Shayeb)

Už ve čtvrté minutě se po krásném křižném centru Chačaturova dostal do šance Měska, ale gólman Pospíšil Háje podržel. Po následném protiútoku domácích nás zachránil dobrým obranným zákrokem Salašovič. Ani další šance Měsky nepřinesla změnu skóre. Náhodný odraz pomohl domácím do šance, ale Bureš skvělým zákrokem zabránil jejich vedení. Velké příležitosti měli i Suchánek a následně Kačena, jejich střely zpoza vápna však skončily těsně vedle. Ve 23. minutě jsme měli kopat penaltu po jasném faulu na Ruie, ale rozhodčí s poetickým jménem Řečník žádnou diskuzi nepřipustil. Do konce poločasu už žádné větší šance nepřišly, a tak skončil bez branek. Hned v úvodu druhého poločasu domácí přelstili ofsajdovou past a šli sami na Bureše. Po kličce brankáři však střela skončila pouze na tyči. Z následného rohu vznikla nebezpečná trma-vrma, ale se štěstím jsme tuto situaci přečkali bez inkasovaného gólu. Až 15 minut před koncem základní hrací doby se mění skóre, kdy se po rohu hlavou trefuje kapitán domácích Novák. My jsme měli šanci na vyrovnání až v 91. minutě, ale v nejhezčí akci utkání po ose Eppert-Štefánek-Suchánek trefuje poslední jmenovaný hlavou břevno, a tak po solidním výkonu prohráváme nejtěsnějším rozdílem 1:0.