Povedený úvod nakonec končí debaklem!

06.09.2024

1999 Praha 1:7 (1:1) FC Tempo Praha B
Datum zápasu: 08.09.2024    Diváků: 34
Góly: 15' Kačena T. - 45' Mikula, 51' Čermák, 67'+ 77'+ 87' Novotný J., 75'+ 90' Vencl
Sestava: Bureš - Eppert, Salašovič, Suchánek (55' Dufek), Šmied - Beneš (88' Endršt), Opočenský, Štefánek, Rui - Kačena T. (67' Al-Shayeb), Měska (C)

V 15. minutě Měska na straně protečoval z první ideálně míč na Beneše do běhu, ten to zatáhl až do vápna a následný centr si obrana Tempa tak nějak protečovala až před bránu, kde se zjevil důrazný Kačena a vypracovaným bříškem donesl kouli do brány - 1:0. Pak ale převzal iniciativu soupeř a několik šancí zlikvidoval fantastický Bureš, zejména hlavu, kterou vytáhl nad břevno si výrazně řekl o vyhlášení brankářem kola. Bohužel na poslední šanci mladíků z Lhotky krátce před změnou stran už ale byl krátký,a tak poločas skončil 1:1. Na vstřelený gól navázal aktivní soupeř hned i z kraje druhého poločasu - 1:2. V 66. minutě po centru úplně osamocený hráč Tempa dává hlavou a prakticky rozhoduje o osudu - 1:3. O devět minut později s chutí hrající Tempo zvyšuje už na 1:4. Běhavý soupeř nepolevuje a krátce po naší rozehrávce opět zvyšuje na 1:5 a slibně rozehraný duel se nakonec mění po dalších dvou gólech v závěru v debakl - 1:7, a to i přes nastřelenou tyč Měskou v úplném závěru duelu.