Posílená Lokáda nám dala lekci z produktivity!

02.09.2020

1999 Praha 2:7 (2:3) Loko Vltavín B
Datum zápasu: 05.09.2020    Diváků: 42
Góly: 20. Opočenský, 41. Vejražka - 19.+ 39.+ 53. Čtvrtníček, 45. Kubr, 46. Mysliveček, 76.+ 88. Staněk
Sestava: Procházka (C) - Eppert (69. Kačena L.), Čmejla (76. Semotán), Dratva, Šmied - Štefánek, Suchánek (59. Endršt), Opočenský - Měska - Kačena T. (59. Blažek), Vejražka

Zápas jsme mohli rozhodnout hned v úvodu, kdy jsme si vypracovali velice slušné šance, ale bohužel v koncovce trestuhodně selhali. Úvodní gól dal nakonec soupeř, kdy se mezi střelce zapsala posila z A týmu, Josef Čtvrtníček - 0:1. Na jeho gól bleskově odpověděl aktivní Opočenský - 1:1. Pět minut před změnou stran proměnil penaltu za ruku opět Čtvrtníček a hosté šli znova do vedení - 1:2, nám se však opět podařilo rychle odpovědět, kdy se prosadil Vejražka - 2:2. Bohužel po přímém kopu v posledních sekundách první půle a nepříliš prudké hlavičce Kubra šla Lokáda opět do vedení - 2:3. Hned v úvodu druhého dějství jde soupeř do dvougólového vedení, kdy se mezi střelce zapsala druhá výrazná posila z A týmu, Mysliveček - 2:4. Chvíli poté kompletuje Čtvrtníček hattrick  a je v podstatě rozhodnuto. V poslední čtvrthodince promění dva nájezdy ještě Staněk a my tak nakonec prohráváme vysoko 2:7. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.