1999 Praha 2:1 (1:1) SK Střešovice 1911
Datum zápasu: 30.03.2019    Diváků: 50
Góly: 22. Beneš, 84. Endršt - 45. Brantal
Sestava: Lišaník - Eppert, Houška, Chačaturov V. (C), Šmied (78. Lukáč) - Burda (57. Blažek), Štefánek, Tlustý, Beneš - Vejražka (89. Semotán), Suchánek (83. Endršt)

Těžké utkání se silným soupeřem nás čekalo v prvním letošním zápase na Děkance. Po úvodní čtvrthodině jsme získávali převahu a tu jsme korunovali ve 22. minutě. Po odraženém míči na půlce hřiště posunul Suchánek na Beneše, který utekl všem a levačkou obhodil gólmana. Od této chvíle jsme byli lepším týmem a po jedné z našich akcí jsme se dokonce dožadovali oprávněně penalty po faulu na Vejražku, avšak píšťalka se neozvala. Trochu krutá pro nás byla poslední minuta první půle, když jsme po nezodpovědném bránění inkasovali z rohu! Druhá půle se vyvíjela spíše v bojovném duchu, soupeř se snažil o kombinaci a postupný útok, ale naši obranu ohrozil minimálně, když jistě působil také Lišaník. Naše trpělivá a disciplinovaná hra nakonec vedla k úspěchu. Běžela 84. minuta, když Beneš vybojoval na levé straně míč, poslal prudký centr před branku a čerstvě nastoupivší Endršt se skvěle zorientoval a nekompromisně hlavou pod břevno zavěsil - 2:1! Fenomenální vítězství jsme si už zkušeně pohlídali. Radost byla obrovská a to nejen z výsledku, ale i z komplexního projevu celého mužstva. Jedeme dál! 99 praha!!! Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.