1999 Praha 2:2 (0:0) AFK Slivenec
Datum zápasu: 09.06.2018    Diváků: 35
Góly: 63. Chačaturov V., 81. Vejražka - 49. Hložek, 85. Majer
Sestava: Procházka - Kačena L., Tlustý, Houška, Endršt - Suchánek, Straka, Chačaturov V. (C), Roubíček - Pánek, Vejražka

V nervózním zápase, který výrazně ovlivnilo počasí, nakonec bereme jen bod za remízu 2:2. Po bezgólovém prvním poločase se hned v úvodu druhého dějství trefil hostující Hložek. Soupěř pak měl ještě dvě velké příležitosti, kdy šel nejprve sám na bránu Novka a pak po vyběhnutí naše brankáře Procházky nedokázal trefit prázdnou bránu opět Hložek. To se ukázalo asi jako zlomový okamžik, protože poté se nám dokonale podařilo otočit výsledek na 2:1 dvěma výstavními brankami. Nejprve se nádherně trefil kapitán Chačaturov a deset minut před koncem Vejražka. Bohužel pár minut poté zcela selhal rozhodčí Chustecki a soupeři doslova věnoval přímý kop a za následné protesty vyloučil Tlustého. Z nařízeného kopu navíc srovnal střídající Majer na konečných 2:2. Krátce poté byl ještě vyloučen i náš útočník Pánek. Na definitivní záchranu jsme si museli počkat až do neděle, kdy Cholupice doma prohrály s Lipencemi 1:3 a Zlíchov remízoval na Stodůlkách 3:3, a tak se bude i v příští sezóně na Děkance hrát I.A třída! 99 Praha, 99 Praha! Zápis o utkání zde.