Sen o pohárové Evropě se rozplynul už ve 2.kole!

1999 Praha 0:3 (0:3) SK Třeboradice
Datum zápasu: 13.09.2017    Diváků: 12
Góly: 2. Brunclík, 11. Farkaš, 42. Viktorin
Sestava: Procházka - Beneš, Houška, Tlustý, Burda - Semotán, Suchánek (66. Topol), Chačaturov V. (C) (80. Mašek), Roubíček (46. Gregor) - Pánek (58. Tomek) - Vejražka

Už v 11. minutě to bylo 2:0 pro favorita a sen po pohárové Evropě dostal vážné trhliny. Pak naší největší šanci spálil Pánek, kdy se dostal do čisté šance, ale smolně si přišlápl balon. Do půle ještě zvýšil Viktorin na 3:0 pro Třeboradice a bylo definitivně rozhodnuto. I v druhé půli byly Třeboradice jasně lepší, ale brankář Procházka nás několikrát podržel, a tak po výsledku 0:3 v poháru končíme a soupeř si v dalším kole zahraje na hřišti Libuše. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápisu zde. Výsledky všech duelů 2. kola Teskahor poháru zde. Překvapením je vyřazení obhájce SK Střešovice, které v penaltovém rozstřelu nestačily na TJ Spoje z II. třídy, které vyrovnaly na 1:1 v 92. minutě. Střelcem kola je pak Pavel Frei, který v zápase Cholupice - Tempo (0:12) dal neuvěřitelných 7 gólů.