FK Vinoř 1928 0:3 (0:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 19.10.2024    Diváků: 80
Góly: 8'+ 92' (pen.) Měska, 61' Kačena T.
Sestava: Bureš - Eppert, Salašovič, Šmied, Chačaturov V. (C) (13' Kačena T.) - Beneš, Štefánek, Suchánek, Dufek (87. Al-Shayeb), Opočenský - Měska

Už v osmé minutě jsme šli do vedení, když po přímém kopu Epperta, který byl nařízen po faulu na Opočenského, hlavičkoval Chačaturov a balon do brány dorazil Měska. Domácí Vinoř pak měla velkou šanci na vyrovnání, ale skore se tentokrát nezměnilo. Bohužel pak se zranil kapitán Chačaturov a musel být vystřídán. Do poločasu už žádný gól nepadl. Domácí do druhého dějství poslali i ex-ligistu Kocourka, ale byli jsme to my, kdo dsl druhý gól - po nádherném pasu vyslal Měska do sóla Kačenu a ten svůj nájezd proměnil - 2:0. Bylo to krátce poté, co domácí nepřiznali jasný roh, aneb karma zdarma. Závěr utkání byl mimořádně nervozní, ze kterého vyústí kriminální zákrok brankáře Vinoře Bodláka na střídajího Al-Shayeba. Následuje jasná červená a penalta, kterou Měska bezpečně proměňuje a vítězné oslavy po dlouhé době mohou konečně propuknout. 99 Praha, 99 Praha!