1999 Praha 0:5 (0:2) Xaverov H. Počernice
Datum zápasu: 06.10.2024    Diváků: 22
Góly: 11'+ 45' Sládek, 57' Soukup, 67' Opočenský vl., 82' Brejcha
Sestava: Němec - Salašovič, Suchánek, Chačaturov V. (C) (13' Al-Shayeb, 75' Bureš), Šmied - Beneš, Opočenský, Dufek, Štefánek, Rui - Měska

ČK: 85. Beneš
Po deseti minutách hry favorizovaný Xaverov poprvé uděřil, když se mezi střelce zapsal kanonýr Sládek a zaznamenal tak už dvacátý gól  v sezóně. Poté se navíc zranil kapitán Chačaturov a musel být vystřídán. Soupeř navýšil na 2:0 až krátce před změnou stran, kdy se trefil opět Sládek. Po dvanácti minutách sodruhé půle zvýšil Soukup a o dalších deset minut později jsme si po akci nejlepšího hráče Xaverova Sládka dali vlastní gól - 0:4. S chutí hrající soupěř ještě přidal osm minut před koncem pátý gól a my tak prohráve i přes bojovný výkon vysoko 0:5. Zápis o utkání  zde.