V Bohnicích jsme se loučili tenisově 6:2!

10.06.2024

Slovan Bohnice 2:6 (0:3) 1999 Praha
Datum zápasu: 12.06.2024    Diváků: 88
Góly: 48´ Zima T., 80´ Šrut - 7´+ 25´+ 56´ Sklenář, 22´ Kačena T., 67´+ 74´ Měska
Sestava: Němec - Eppert, Šmied, Suchánek, Hložek - Al-Shayeb (19. Endršt, 68. Makovec) - Opočenský, Štefánek, Měska (C) - Kačena T. (74. Mašek), Sklenář

Na hřišti beznadějně posledních Bohnic jsme šli rychle do vedení, kdy se po parádním centru Epperta trefil hlavou Sklenář - 1:0. Pak na chvíli převzaly iniciativu Bohnice, ale nejprve na brankové čáře zaskakoval Suchánek a o pár minut i pohotovým zákrokem Němec. Ve 22. minutě se ale stav měnil na druhé straně, kdy sice hlavičku Sklenáře po centru Měsky brankář v helmě á la Petr Čech sice lapil, ale trestuhodně neudržel a pohotovou dorážkou nás poslal do dvoubrankového vedení Kačena - 2:0. O tři minuty později opět načechraným centr Měsky uklízí přesně hlavou Sklenář - 3:0. Do půle se už skóre nemění. Bohužel bohorový vstup do půle druhé využije soupeř a bleskově koriguje na 1:3, kdy po hrubici Epperta sice skvěle zasahuje Němec, ale po další zbytečné ztrátě při rozehrávce Šmieda už se nestihne přemístit. I dalších sedm minut je soupeř lepší a po gólu je jak politý živou vodou. V 56. minutě  se ale mění v ledovou sprchu, když další dokonalý centr opět uklízí hlavou Sklenář - 4:1. Chvíli poté se prosazuje po dlouhém pasu Štefánka dosud jen asistující Měska - 5:1. Ten samý hráč se prosazuje i hlavou po přesném centru Šmieda - 6:1. V závěru ještě se snad z páté dorážky prosadí Slovan a my tak vyhráváme 6:2.
Zápis o utkání zde.  Minifotogalerie ze zápasu zde.