Na Slivenci opět bez bodu...

15.05.2024

AFK Slivenec 5:1 (3:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 19.05.2024    Diváků: 99
Góly: 5´ Maršálek, 16´ Starec, 35´ Pankuch, 55´ Novák, 72´ Adamík (pen.) - 42´ Suchánek
Sestava: Kotrč - Šmied, Salašovič, Suchánek, Karbulka (73. Tomek) - Beneš (25. Hložek), Opočenský, Štefánek, Měska (C) - Sklenář, Kačena T.

Přestože měl hned v úvodu obrovskou šanci Sklenář po centru Měsky, skóre se ale po chvíli měnilo na druhé straně. Bohužel během krátké doby se Slivenec dostal do třígolového vedení a ve 35.minutě tak bylo prakticky rozhodnuto. Nám se podařilo korigovat až na konci poločasu, kdy se po dohraném rohovém kopu zapsal mezi střelce Suchánek. Po deseti minutách druhé půle navýšil vedení domácích zkušený Novák a na konečných 5:1 skóroval z penalty Adamík. Zápis o utkání zde. Minifotogalerie ze zápasu zde.