V mlze porážíme Nebušice!

09.11.2022

1999 Praha 5:3 (2:0) FC Nebušice
Datum zápasu: 12.11.2022    Diváků: 20
Góly: 28. Štefánek, 37. Opočenský, 65. Chačaturov (pen.) V., 74.+ 76. Měska - 50.+ 55. Macej (druhá z pen.), 87. Chačaturov V. (vl)
Sestava: Němec - Chačaturov V. (C), Dratva, Salašovič, Šmied - Karbulka (81. Jedlička), Štefánek, Opočenský, Eppert - Kačena T. (77. Al-Shayeb), Měska (88. Procházka)

Po půlhodině vyrovnaného duelu se nejprve prosazuje po centru Šmieda Štefánek a už devět minut poté po pohledné akci po ose Dratva - Eppert - Opočenský poslední jmenovaný zvýšil na 2:0. Tak skončil i první poločas. Bohužel úvod druhého dějství nám vůbec nevyšel, když nejprve snížil v 50. minutě Macej a ten samý hráč pak proměnil o pět minut později pokutový kop a vyrovnal tak na 2:2 a ve vzduchu byla cítit pověstná Csaplárova past. Naštěstí už o deset minut později, kdy už se hrálo v téměř neregulérních podmínkách kvůli husté mlze, jsme měli příležitost z pokutového kopu i my a ten proměnil kapitán Chačaturov - 3:2.  Čtvrt hodiny před koncem utekl na lajně Tomáš Kačena a naservíroval volnému Měskovi, který neměl problém zavěsit - 4:2. Jen o dvě minuty později po úniku Epperta se mezi střelce opět zapisuje kanonýr Měska, který tak dává už čtrnáctý gól v sezóně - 5:2. V závěru si sice ještě dáme vlstní gól, ale i tak po kvalitním výkonu vyhráváme v posledním zápase podzimní sezóny přesvědčivě 5:3!

Zápis o utkání zde.  Fotogalerie ze zápasu zde.