Třígolové vedení jsme neudrželi!

06.06.2022

1999 Praha 3:3 (3:1) Aritma Praha B
Datum zápasu: 11.06.2022    Diváků: 25
Góly: 8. Měska, 11. Měska (Opočenský), 42.Měska - 45. Jakoubek, 55. Divín, 64.Salašovič vl.
Sestava: Němec - Eppert, Dratva, Čmejla, Al-Shayeb (83. Endršt) - Tomek (42. Chačaturov V.), Salašovič, Štefánek, Opočenský - Měska (C), Kačena T.

Úvod zápasu byl jasně v naší režii, nejdříve spálil velkou šanci Tomáš Kačena, ale o minutu později nás už Měska po elegantní kličce brankáři svým osmnáctým gólem v sezoně posílá do zaslouženho vedení – 1:0. Ten samý hráč už tři minuté poté dorazí střelu Opočenského a pohodlně zvyšujeme – 2:0. Kolem třicáté minuty měl Měska na hlavě už hattrick, ale zatím se skóre neposouvá. Tou dobou jsme jasně lepším týmem, hrajeme opravdu parádní fotbal a nezaujatý divák si musel přijít na své. I soupeř se nenechá zahanbit a nádhernou dělovkou trefuje tyč naší branky. Tři minuty před koncem poločasu už Měska hattrick kompletuje, když sám na bránu dává opět kličku golmanovi – 3:0. Bohužel těsně před odchodem do šaten nám dá i soupeř gól – 3:1. V úvodu druhého dějství byl blízko své čtvrté brance Měska, bohužel tyč hostující branky byla proti. Bohužel krátce poté vyšle hostující Divín utěšenou střelu a ta končí v naší síti – 3:2. Devět minut poté po zmatku v naší obraně si dá nešťastně vlastní gól Salašovič a je vyrovnáno – 3:3. Od té doby jsme pod obrovským tlakem, ale Aritma nevyužívání ani útok 6 na 2. Tři minuty před koncem jdeme navíc do oslabení, kdy za titulování „hovadem“ jde předčasně do sprch střídající Endršt. Další gól již nepadne, a tak se s Aritmou rozcházíme smírně 3:3. Pro nás je to pochopitelně “zbytečná” ztráta dvou bodů neb vedení 3:0 si zkrátka musíme umět pohlídat! Ale nutno spravedlivě uznat, že za výrazně zlepšený výkon v druhé půli si “mladíci z Vokovic” bod po právu zasloužili… Fotogalerie ze zápasu zde.