Z Libuše si vezeme vítězství ale i jednu zlomenou ruku!

SK Libuš 2:3 (1:2) 1999 Praha
Datum zápasu: 04.06.2022    Diváků: 70
Góly: 28.+ 72. Nekola - 5. Měska (as. Kačena T.), 16. Kačena T., 65. Měska
Sestava: Němec - Eppert, Chačaturov V. (C), Suchánek (12. Kačena L.), Beneš - Salašovič, Endršt, Čmejla, Opočenský (46. Al-Shayeb) - Měska, Kačena T. (90.Procházka)

Na Libuši jsme skvěle vstoupili  a už v páté minutě se měnilo skóre, když se trefil po zmatku v libušské obraně Měska po přihrávce Tomáše Kačeny. Poté přišlo ošklivé zranění Suchánka, který si po vzdušném souboji se soupeřem zlomil ruku a musel ho nahradit Lukáš Kačena. Už čtyři minuty po přerušené hře se nám povedlo vedení navýšit, kdy se prosadil Tomáš Kačena - 2:0. Zbytek prvního dějství byl spíše v režii domácích, kteří po několika šancích nakonec snížili až ve 28. minutě Nekolou. Ve druhém poločase jsme naopak domácí zatlačili my, zejména po 58. minutě, kdy šla Libuš do deseti po druhé žluté Sobotky. Přesilovku jsme využili po sedmi minutách, kdy využil krásnou průnikovku Měska a sám na brankáře nezaváhal - 3:1 pro 99 Praha! Dvougólové vedení jsme ale udrželi  jen na sedm minut, kdy opět skóroval domácí Nekola. V závěru jsme mohli jít zpátky do dvougólového vedení, ale šance Salašoviče skončila na tyči a po dalším obrovském závaru nastřelil břevno skvěle hrající střídající Al-Shayeb. Fotogalerie za zápasu zde. Zápis o utkání zde.