Vezeme bod ze hřiště lídra tabulky!

16.05.2022

SK Zbraslav 2:2 (1:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 22.05.2022    Diváků: 150
Góly: 29. Vodrážka, 74. Sedláček - 14.Měska (as. Eppert), 65. Měska (as. Suchánek)
Sestava: Němec - Eppert, Suchánek, Dratva, Šmied - Karbulka (46. Beneš), Salašovič, Čmejla (82. Chačaturov V.), Opočenský (90+1. Al-Shayeb) - Měska (C), Kačena T. (58. Endršt)

Na hřišti lídra tabulky jsme se prezentovali opět ve velmi dobrém světle a už po necelé čtvrhodince jsme šli do vedení po brance kanonýra Měsky. O patnáct minut později už ale bylo vyrovnáno, kdy nám nevyšel ofsajd systém a domácí Vodrážka zaznamenal svoji 18. branku v letošní sezóně.  V 65. minutě jsme šli opět do vedení, kdy po centru Čmejly vrátil Suchánek balon na penaltový puntík Měskovi, který strhul vedení na naši stranu - 1:2. Bohužel už za devět minut favorit vyrovnal, kdy se po pěkné akci domácích trefuje nejlepší střelce soutěže Sedláček a svým 26. gólem stanovuje konečný výsledek na 2:2. Zápis o utkání bude zde. Fotogalerie ze zápasu zde.