Dvougólové vedení jsme neudrželi

20.04.2022

ČAFC Praha 4:3 (3:3) 1999 Praha
Datum zápasu: 23.04.2022    Diváků: 47
Góly: 32. Machurka, 40.+ 42.+ 60. Matoušek - 4. Beneš (Opočenský), 20. Suchánek (Eppert), 44. Opočenský (Kačena T.)
Sestava: Procházka - Eppert, Suchánek, Chačaturov V. (C), Karbulka - Beneš, Salašovič, Štefánek, Opočenský (46. Tomek) - Měska, Kačena T. (62.Al-Shayeb) Připraven: Němec

Přestože jsme vedli na bývalém hřišti zaniklého klubu AFK Záběhlice po pěkných brankách Beneše a Suchánka od 20. minuty už 2:0, vedení jsme neudrželi a po tragické desetiminutovce mezi 32. a 42. minutou jsme dostali tři góly. Ještě před odchodem do šaten dal překrásný gól z dvaceti metrů Opočenský a poločas tak skončil smírně 3:3. V 60. minutě však domací dali po precizně zahraném přímém kopu čtvrtý gól, na který se nám i přes velké šance střídajících Tomka s Al -Shayebem odpovědět nepodařilo, a tak nakonec po solidním výkonu prohráváme na hřišti velkého favorita po boji 3:4. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.