Sokol Stodůlky 1:2 (1:2) 1999 Praha
Datum zápasu: 10.04.2022    Diváků: 40
Góly: 32. Alshinbaev - 2. Chačaturov V. (Měska), 6. Štefánek (Měska)
Sestava: Procházka - Karbulka, Suchánek, Chačaturov V. (C), Šmied (64. Salašovič) - Eppert, Endršt (46. Opočenský), Čmejla, Štefánek, Beneš (75. Kačena T.) - Měska (90. Tlustý). Připraveni: Al-Shayeb, Němec, Tomek

Do důležitétého záchranářského duelu jsme vstoupili fantastickým způsobem a už po pěti minutách vedeme o dva góly, kdy se nejprve ve druhé minutě trefuje kapitán Chačaturov a tři minuty poté ho napodobí Štefánek. Po půlhodině však Stodůlky korigují na 1:2 a tak končí i první poločas. I ve druhém dějství jsme měli řadu šancí, ovšem bez gólového efektu, zápas tak končí a my si připisujeme důležité tři body a zároveň první venkovní vítězství v sezóně! 99 Praha, 99 Praha! Zápis o utkání zde.