1999 Praha 1:3 (1:0) Sokol Stodůlky
Datum zápasu: 07.09.2019    Diváků: 12
Góly: 26. Štefánek - 47. Kratochvíl, 62. Fassinger, 77. Merta
Sestava: Procházka - Jedlička (79. Al-Shayeb), Kačena L., Chačaturov V. (C) Šmied - Dratva (70. Kačena T.), Blažek O., Štefánek, Opočenský - Sokolov (65. Huz), Vejražka

Do zápasu se Stodůlkami jsme na umělce vstupovali jako favorité, i přestože nám chybělo několik hráčů ze zakladní sestavy. První poločas byl vyrovnaný, ale střelecky jsme se prosadili pouze my, a to ve 26. minutě, kdy po ose Vejražka - Blažek - Štefánek (oku lahodící akce) - 1:0. V závěru poločasu měl soupeř dvě vyložené šance, ale Ivan Procházka úřadoval. To se ale nedá říci o začátku druhé půle, kdy pustil střelu z přímého kopu. V ten okamžik na nás dolehl moment vyrovnání a už jsme se nedokázali bohužel oklepat, soupeř přidává dva góly v podstatě do prazdné brány a zápas končí výsledkem 1:3. Příště budeme bodovat 99!! Zápis o utkání zde. Fotogalerie zde.