Z Braníka nakonec odjíždíme bez bodu!

13.08.2019

ABC Braník 4:2 (2:2) 1999 Praha
Datum zápasu: 17.08.2019    Diváků: 67
Góly: 16. Šebák, 22. Neveršil, 79. Mráz, 90. Platil (pen.) - 24.Dratva, 40. Chačaturov V. (pen.)
Sestava: Procházka - Eppert, Endršt, Chačaturov V. (C) Houška - Blažek O. (65. Huz), Štefánek, Suchánek, Beneš (75. Jedlička) - Dratva (70. Kačena T.), Vejražka

Úvod zápasu patřil domácím a po centru na malé vápno nehlídaný Šebák oteřel hlavou skóre  0:1. Už šest minut poté přidal z dorážky druhý gól Neveršil - 0:2. My jsme ale nesložili zbraně na konci naší akce dorážel nehlídaný Dratva - 1:2. To nás obrovsky nabudilo, ale další naši obrovskou šanci zahodil Blažek, kdy se mu nepodařilo přihrát před odkrytou bránu zcela osamocenému Vejražkovi. Ten samý hráč byl ale chvíli poté, co se chystal na střelu, falouván a nařízenou penaltu s přehledem proměnil kapitán Chačaturov - 2:2.  Druhá půle už neměla tokový náboj a šance přicházely jen ojediněle, ale optická převaha byla určitě na straně domácích. Ti navíc měli kopat penaltu za faul Eppertu, ale rozhodčí byl jiného názoru. Naopak byl později vyloučen kapitán domácích, který dostal druhou žlutou kartu. Nutno dodat, že si ji zasloužil už na konci prvního dějství, kdy loktem zasáhl Vejražku a už předtím jednu žlotou měl. Bohužel přesilovku jsme ale vůbec nezvládli, síly nám docházely a po pěkné akci a šikovném uvolnění Mráze strhává vedení na svoji stranu opět Braník - 2:3. V závěru máještě velkou šanci Braník, když pronikne v několika hráčích do našeho vápna a po našem faulu z penalty stanovuje konečné skóre Platil - 2:4. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.