1999 Praha 4:0 (2:0) Čechie Smíchov
Datum zápasu: 10.08.2019    Diváků: 20
Góly: 1. + 37.+ 82. (pen.) Chačaturov, 59. Beneš
Sestava: Procházka - Šmied, Chačaturov V. (C), Lukáč, Beneš - Semotán (80. Tlustý), Suchánek, Štefánek, Blažek (76. Jedlička) - Dratva, Vejražka

Zápas pro nás začal nejlépe jak mohl, když hned po rozehrávce jsme si vybojovali faul v blízkosti pokutového území soupeře. K přímému kopu se postavil Chačaturov a levou nohou přes zeď trefil přesně pod břevno 1:0. Hosté se však nenechali rozhodit a přesnou a rychlou kombinací získávali převahu, byli lepší na míči a v neustálé aktivitě. Nepustili jsme je však do vážnější šance, poctivě jsme bránili, podstupovali osobní souboje a ve 37. minutě jsme udeřili. Štefánek z pravé strany rozehrál precizně standartku, na míč si výborně naběhl Chačaturov a hlavou od břevna zvýšil vedení 2:0.

V úvodu 2. půle se obraz hry opakoval, jen hosté ještě více znervózněli a po čtvrthodince jsme jim zasadili další tvrdý úder - znovu ze standartky. K míči se postavil Šmied a z levé strany téměř ze vzdálenosti 40 metrů poslal prudký ne příliš vysoký centr na vzdálenější tyč, tam vylétl nejvýše Beneš a z úhlu hlavou uklidil na 3:0. V 66. se nechali hosté vyloučit a o zápase bylo téměř rozhodnuto. V 82. minutě ještě po faulu na Suchánka završil z pokutového kopu hattrick Chačaturov a první vítězství v nové sezóně bylo na světě. V hospodě jsme si pak dlouho lámali hlavu, kdy že naposledy jsme na úvod sezóny zvítězili... a bylo to v sezóně 2011/12 a vítězství na hřišti Sparty Krč 3:0. Příště zajíždíme na horkou půdu Bráníku. 99 Praha! 99 Praha!