Ze Zličína s debaklem!

02.05.2019

FC Zličín 8:0 (1:0) 1999 Praha
Datum zápasu: 04.05.2019    Diváků: 45
Góly: 38. Musil, 48.+ 53.+ 59.+ 64. Merta, 71. Vagner, 81. Šindelář, 90. Šlajchrt
Sestava: Procházka - Eppert, Endršt (63. Lišaník), Houška, Beneš (C) - Burda, Semotán, Suchánek, Tlustý, Blažek O. (82. Mašek) - Dratva

Jasnému favoritovi jsme až do 38. minuty vzdorovali, kdy paraxně svou šanci, která byla ze čtyř dosavadních tou nejmenší a která navíc zaváněla ofsajdem, využil Musil. Na začátku druhé půle v rychlém sledu zvýšil po čtyřech přesných zásazích kanonýr a legenda Zličína Ivan Merta a bylo rozhodnuto. I dál s chutí hrající soupeř trefoval přesně zařízení, takže se skóre zastavilo na hrozivých ale za druhý poločas opravdu zasloužených 8:0 pro domácí. Příště nás čeká nejdůležitější zápas jara o poslední šanci na záchranu, kdy na Děkance přivítáme Zlíchov. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.