Sokol Nebušice 3:0 (0:0) 1999 Praha
Datum zápasu: 17.11.2018    Diváků: 23
Góly: 46.+ 58. Vala, 78. Jelínek
Sestava: Procházka - Beneš, Kačena L., Houška, Šmied - Semotán (62. Jedlička), Chačaturov V. (C) (84. Podařil), Burda, Suchánek - Blažek O., Kačena T. (68. Tlustý)

V posledním podzimním zápase jsme po dohodě se soupeřem prohodili pořadatelství a hrálo se tak v Nebušicích. V prvním poločase měly oba týmy po jedné velké šanci, ale skóre se neměnilo. V jeho závěru byl pak přísně vyloučen útočník Blažek po faulu na polovině hřiště. Hned v úvodu druhého dějství jsme inkasovali, ale už minutu poté mohl srovnat Burda, ale na balon nedosáhl. Téměř identický gól, akorát z druhé strany hřiště jsme inkasovali po hodině hry a osudu bylo víceméně rozhodnuto. Soupeř ještě přidal jeden gól, a tak z podzim uzavíráme prohrou 0:3. Více k utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.

ČK: 45. Blažek O.