Dva slepené góly favorita na začátku druhé půle rozhodly!

1999 Praha 0:2 (0:0) FC Zličín
Datum zápasu: 06.10.2018    Diváků: 38
Góly: 48. Gröbl, 49. Žák
Sestava: Procházka - Jedlička, Kačena L., Burda, Šmied - Beneš, Tlustý, Chačaturov V. (C), Semotán (76. Mašek) - Kačena T., Blažek O.

Na zápas prvního s posledním nám dnes chyběli Houška se Suchánkem, Opočenským, Endrštem a Strakou, přesto jsme s velkým favoritem drželi krok a po půli drželi nerozhodný stav 0:0. Soupeř měl sice tři obrovské šance, ale brankář Procházka dnes předváděl neskutečné zákroky. Ani my jsme se nenechali zahanbit, ale šance kapitána Chačaturova po centru Blažka, zůstala nevyužita a v další velké příležitosti napálil tyč útočník Tomáš Kačena. Úvod druhé půle už však byl podle zaběhlého podzimního scénaře, nejprve se Gröbl trefil přesně z přímého kopu a hned minutu poté využil luxusní přihrávku Žák - 0:2. My měli ve druhé půli jen jednu velkou šanci, ale nádherná střela Beneše gólem neskončila, a tak odcházíme opět poraženi a na vítězství čekáme už předlouhých čtrnáct zápasů. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde