Torzo týmu na body nedosáhlo!

18.09.2018

1999 Praha 2:6 (1:1) SK Dolní Chabry
Datum zápasu: 22.09.2018    Diváků: 18
Góly: 20.+ 79. Burda - 42. Jírovec, 57. Janda, 68. Škurek, 70. Outlý, 85.+ 86. Klouček
Sestava: Lišaník - Cicala, Kačena L.(C), Houška, Šmied - Tomek, Burda, Semotán, Beneš - Kačena T., Endršt

Torzo 1999 Praha bez čtveřice opor (Chačaturov V., Suchánek, Tlustý a Opočenský) se s favorizovanými Chabry pralo srdnatě a po dvaceti minutách šokovalo hosty, kdy využil přihrávku Endršta mezi stopery hostí Burda a uklidil k tyči - 1:0. I dál se hrál překvapivě vyrovnaný duel, až v závěru prvního dějství vyrovnal hlavou Jírovec po nešťastném vyběhnutí do té doby velmi dobře chytajícího Lišaníka. V druhém poločase už favorit kraloval a mezi 57. a 70. minutou se hned třikrát gólově prosadil. Pak sice snížil svým druhým gólem Burda, který dorazil vyraženou hlavu Beneše, ale v závěru přidal ještě další dva góly Klouček. První tedy z evidentního ofsajdu, ale druhý zakončil po nádherné akci na jeden dotyk, to byla velká fotbalová paráda. A tak odcházíme poraženi 2:6 a na vítězství už čekáme dlouhých dvanáct zápasů. Příště nás čekají venku Modřany, tedy tým, který jsme naposledy porazili. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.