Modřany porážíme a směřujeme k záchraně!

08.05.2018

1999 Praha 4:2 (2:1) SK Modřany
Datum zápasu: 12.05.2018    Diváků: 14
Góly: 16. Pánek, 29. Suchánek, 69. Endršt, 83. Vejražka - 45. Gregor, 64. vlastní (Tlustý)
Sestava: Procházka - Beneš, Tlustý, Kačena L., Burda - Suchánek, Chačaturov V. (C) (21. Šmied), Roubíček (88. Topol) - Pánek, Kačena T. (42. Endršt) - Vejražka (85. Straka)

Na výborný výkon z druhého poločasu v Cholupicích jsme navázali i v domácím prostředí a po čtvrt hodině šli zaslouženě do vedení, kdy se mezi střelce zapisuje Pánek. Pak kvůli zranění musel odstoupit kapitán Chačaturov, ale nám se podařilo zvýšit, kdy zakončoval Suchánek. Modřanům se krátce před odchodem do kabin podařilo snížit, když naše obrana nedokázala zastavit krkolomný pokus o zakončení. To už vystřídal i útočník Kačena a nahradil ho na hrotu obránce Endršt. Po hodině hry jsme opět chybovali v obraně a stoper Tlustý přizvedl balon za záda jinak skvěle chytajícího Procházky a bylo vyrovnáno. My jsme se ale nevzdali a pět minut po vyrovnávacím gólu dotlačil balon za záda modřanského gólmana právě střídající Endršt - 3:2! Sedm minut před koncem základní hrací doby ještě zvýšil po samostatném nájezdu Vejražka, který už měl být v následující přerušené hře vystřídán, a tak porážíme Modařny přesvědčivě 4:2 a vítězná šňůra navlékla druhou perlu! Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.